fbpx

Carovska dhe bashkëshorti i saj i hedhin poshtë akuzat e VMRO-DPMNE-së për fshehje të pasurisë dhe tenderë

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *