fbpx

Dy djemtë e dehur e kanë rrahur nënën në Vushtri, Policia e ka dërguar në strehimore

Në Vushtrri një grua  ka raportuar në Polici se është ushtruar dhunë fizike ndaj saj nga  dy djemtë e saj të dehur.

“Të dyshuarit janë arrestuar. Viktima së bashku me vajzë e saj tetë vjeçare është dërguar në strehimore”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button