fbpx

Banorët e Unazës së Madhe protestuan me pemën e Vitit të Ri (FOTO)

Edhe sot në ditën e fundit të 2018, banorët e Unazës së Madhe kanë dalë në protestë.

Sot ata kanë protestuar ndryshe. Si simbolikë të natës së ndërrimit të viteve, kanë marrë një pemë të Vitit të Ri dhe e kanë vendosur në mes të rrugës.

Prej gati dy muajsh banorët protestojnë projektin për Unazën e Re, që prek banesat dhe bizneset e tyre.

Protesta e banorëve të Unazës së Re mbështet edhe nga opozita.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button