fbpx

Basha uroi Vitin e Ri: Të nisim bashkë një vit plot shpresë

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri 2019.

“‪Le të nisim bashkë këtë vit të ri plot me shpresë dhe optimizëm se ditë më të mira për familjen tonë të madhe kemi përpara!”, shkrun Basha në FB.

‪”Zoti ju bekoftë ju dhe familjet tuaja”, mbyll urimin Basha.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button