fbpx

Fier, merr flakë një automjet

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne në lagjen “8 shkurti” të Fierit, njofton TCH.

Makina, tip Smart metarga AA 466 EG, figuron në pronësi të qytetarit Pandeli Reka nga Zhupani.

Drejtuesi i mjetit raportohet të jetë larguar nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që nuk ka pasur të lënduar.

Në vendngjarje shkoi zjarrfikësja për të shuar flakët dhe policia me një grup hetimor për të mësuar rrethanat, deri më tani të paqarta.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button