fbpx

Yjet që u veshën më keq në 2018-tën, përfshirë edhe dy shqiptare

Duken përherë bukur, por i kanë dhe yjet ato momentet e veta të “ rrëshqitjes“ së stilit. Ndonjëherë, shijet apo dëshira për tu dukur shumë ekstravagante i cojnë drejt përzgjedhjes së gabuar. Por fatmirësisht, kjo nuk ndodh gjithmonë, shkruan Bordo.al.

Këto janë vetëm disa raste:

Lourdes Maria Ciccone,

Dua Lipa,

Rihanna

Nicki Minaj

Cardi B

Khloé Kardashian

Mariah Carey

Mbreteresha Máxima

Giulia De Lellis

Rita Ora

Amber Riley

Kesha

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button