Vetura e vjedhur e politikanit shqiptar është keqpërdorur për vjedhje në një pompë benzine

“Me veturen per te cilen njoftova se me eshte vjedhure, eshte kryer vjedhje ne nje pompe benzine te njohur ne dalje te Shkupit para nje jave!!!”, kështu ka shkruar Naim Bajrami, kandidat i Aleancës për Shqiptarët në zgjedhjet lokale për kryetar Shkupi.

“ALO MPB ALO Spasovski…. e vjedhin veturen, bejne vjedhje dhe asnje gjurme ?!!!”, ka shkruar Bajrami.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button