Samsung Galaxy A50 vjen me bateri dhe kamerë të fuqishme

Telefoni i ri i Samsungut, Galaxy A50 pritet të ketë një bateri 4 mijë mAh dhe kamerën kryesore me 24 megapixel, përcjell Koha.net.

Pajisja e re e Samsungut do të ketë procesorin Exynos 7 9610 Cortex-A73. Telefoni posedon 4 gigabajt RAM dhe memorie të brendshme 64 ose 128 GB.

Pajisja që operon me sistemin Android 9 Pie nuk pritet të dalë në shitje para lansimit të Galaxy S10.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button