fbpx

Tragjedia në Istog të Kosovës: pamje të reja (VIDEO)

Sot ka ndodhur një plaçkitje në filialin e një bankë në Istog, ku si pasojë në vendin ngjarjes ka mbetur i vrarë i dyshuari dhe është plagosur një pjesëtar i Policisë.

Si pasojë e plagëve të marra, pjesëtari i policisë më vonë ka ndërruar jetë, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund të ndiqni pamjet nga koha kur i dyshuari po mbante peng disa persona brenda bankës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button