fbpx

Mund t’i vishni fustanet e gjata në dimër, ja stilet dhe kombinimet (FOTO)

Kur mendoni për fustanet e gjatë, nuk ka dyshim që mendoni menjëherë verën dhe materialet e buta të tyre në rërën e plazhit. Mbi rrobat e banjës ose edhe mbi taka të larta, pamja që të falin është mjaft tërheqëse. Por fustanet e gjatë nuk janë të destinuar vetëm për verën. Me çizmet e shkurtra, ato mund të vishen edhe në dimër, madje nëse do t’i kombinoni siç duhet, mund t’i fitosh të gjitha pikët edhe në dimër, përcjell Revista Class.

Nëse në verë, puna me ta është shumë e thjeshtë, mjaftojnë një palë sandale të sheshta dhe gjithçka është ok, në dimër, mund të jetë ftohtë. Por jo në këto mënyra kombinimi.

Në të vërtetë, yjet e stilit të rrugës (dhe disa personazhe të njohur) kanë propozuar idetë e fustanit të gjatë dhe mënyrat se si mund të duket më tërheqës gjatë sezonit të dimrit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button