fbpx

Fytyra juaj tregon një histori…

“Fytyra juaj tregon një histori, dhe nuk duhet të jetë një tregim për përzgjedhjen tuaj në zyrën e mjekut”.

Thënie nga aktorja Julia Roberts.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button