fbpx

Rita Ora shkëlqeu në emisionin e njohur francez ‘C a vous’ (VIDEO)

Rita Ora ka qenë mysafire në emisionin e njohur francez ‘C a vous’.

Këngëtarja kosovare me të cilën të gjithë jemi krenarë, ka kënduar në këtë emision këngën e saj të re ‘Let you love me’, njofton Kultplus.

Rita si gjithmonë është e saktë në këndimin e saj dhe sjellë befasi në dukjen e saj dhe energjinë që jep përreth saj.

Franceët ndër vite e kanë përkrahur gjithmonë Rita Orën dhe jo pak herë ajo ka performuar në Francë. Poshtë e keni performancën e Ritës, gjithmonë e freskët dhe aspak monotone.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button