fbpx

Ju kujtohet filmi “I vetëm në shtëpi”, rikthehet Kevini pas 30 vitesh (VIDEO)

Kanë kaluar gati 30 vite nga realizimi i një prej filmave më të dashur festiv nga të gjithë brezat. “I vetëm në shtëpi”, shkruan opinion.al.

Personazhi Kevin i luajtur nga aktori Macaulay Culkin, është i papërsëritshëm. Dhe këtë vit askush më mirë se vetë aktori 38-vjeçar nuk mund të rikrijonte dhe një herë skenat e një “fëmije” të vetëm në shtëpi.

Ka qenë projekti më i ri nga motorri më i madh i kërkimit, reklama për “GoggleAssistant” ai që riktheu në ekran, një nga personazhet më të dashur.

“Google” ka sjellë disa nga momentet kryesore të filmit. Atmosfera e festave të fundvitit nuk mund të vinte më bukur, ndaj shijojeni këtë reklamë !

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button