fbpx

Bebe Rexha shkëlqeu te “The Tonight Show”

Bebe Rexha e dha një performancë të shkëlqyer dhe plot emocion në emisionin e njohur Amerikan, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, përcjell Koha.net.

Këngëtarja e interpretoi këngën e saj të re “Knees”.

Këngëtarja shqiptare madje ka lënë një përshtypje edhe për veshjen e saj aq të mirë.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button