fbpx

Mozzik dhe Loredana bëhen prindër për herë të parë

Ditën e sotme rreperi I njohur Kosovar Mozzik dhe e fejuara e tij Loredana u bënë prindër për herë të parë të një vajze të cilën kanë vendosur ta quajnë Hana. Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në instagram Mozzik postoi një foto ku vajza e tij I kishte kapur dorën dhe poshtë fotos kishte shkruar një dedikim të ndjerë për vajzën dhe gruan e tij, shkruan Bordo.al.

“Emri më I bukur në botë BABË!

Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë!  Mirëseerdhe në jetë Hana ime e vogël! Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë, I përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po I uroj lindjen e parë e fëmijën e parë. Do ju dua sa të kem jetë!”

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button