fbpx

Ndryshimet kushtetuese: Muhamed Zekiri, ASH-ja, BESA dhe grupi i pavarur kanë dorëzuar amendamente të reja

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *