fbpx

Çfarë po ndodh mes Flori Mumajesit dhe Kejsi Tolës?

Prej pak ditës po qarkullojnë thashethemet se mes themeluesit të “Threedots” dhe këngëtares Kejsi Tola, thashetheme këto që kanë nisur nga veprimet më të fundit të vet protagonistëve, shkruan Bordo.al.

Fituesi i “Kënga Magjike 2018” ka publikuar një foto të Kejsit në Instagram shoqëruar me një zemër. Fotoja duket të jetë shkrepur në një studio muzikore ndoshta në ambientet e “Threedots” dhe këngëtarja e “Më ke mua” shfaqet duke qeshur vesh më vesh.

Spekulimet nisën në puntatën e post-Kënga Magjike në “E diela Shqiptare” kur në momentin që 26-vjeçarja po perofrmonte këngën e saj “Më ke mua” iu bashku në performancë Flori Mumajesi adhe gjatë kërcimit të baladën dyshja dukej shumë e afërt me njëri-tjetrin.

Nuk dihet vërtet se çfarë qëndron mes dy artistëve por kujtojmë se kohëve të fundit dyshja qëndron gjithnjë e më shumë në shoqërinë e njëri-tjetrit pas përpara se Flori të rikjonte ‘këngën e jetës’ (siç e ka cilësuar Kejsi këngën konkurruese me titull “Më ke mua” të Kënga Magjike) ata kanë bashkëpunuar gjatë kësaj vere dhe studioja muzikore e Mumajesit krijoi për këngëtaren këngën e njohur “U rritëm”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button