fbpx

Nora Istrefi dhe Skerdi publikuan “M’ke mungu” (VIDEO)

Këngëtarja atraktive Nora Istrefi gjatë ditës ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor që është në bashkëpunim me Skerdin, përcjell Portalb.mk.

Kënga mban titullin “M’ke mungu”, ndërsa është produkt i RedBox Entertaiment.

Këngës i është punuar edhe një videoklip nga MAX Production, ku Nora si gjithnjë shfaqet mjaft atraktive.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button