fbpx

10 dhurata perfekte që mund t’u bëni prindërve tuaj

Prindërit tuaj janë ata që ju kanë rritur dhe ju kanë blerë telefonin tuaj të parë në shkollën e mesme; a nuk mendoni se ata e meritojnë tashmë një telefon model I fundit si për shembull një iphone X max? më poshtë ju paraqesim 10 ide dhuratash që mund t’I dhuroni prindërve tuaj, shkruan Bordo.al.

Set gotash ‘Linus’ Decanter & Whiskey 

Një valixhe shumë më të madhe se ajo që kanë dhe në një ngjyrë që dallon nga të tjerat

Set golfi

Kapuç i thurur me logon e skuadrës së preferuar

Tenxhere qeramikë

Echo spot ngjyrë të zezë, kështu që për çdo pyetje që mund të kenë tashmë mund të pyesin Aleksën

Një zgarë për fundjavat e barbekjusë

iPhone XS

Një album fotografish për të krijuar kujtime të reja

Një televizor Samsung LED ’50

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button