fbpx

Flaka Krelani ka publikuar këngën e re “Garden”

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar sot këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Garden”, tekstin dhe melodinë e së cilës e ka shkruar vetë këngëtarja, transmeton Koha.net. Ndërsa, producenti i këngës është XHODB (“Xhimi on de beat”).

Këngën “Garden”, Krelani e ka publikuar në version audio dhe premton se së shpejti do ta sjell edhe videoklipin dhe shumë projekte të tjera të reja.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button