fbpx

Rruga rajonale Kumanovë- Shkup, në një aksident veturash janë lënduar tre persona

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në rrugën rajonale Kumanovë- Shkup. Aksidenti ka ndodhur mes makinës “Shevrolet Spark” e drejtuar nga një 46-vjeçar nga Kumanova dhe “Fiat Bravo” e drejtuar nga një 27-vjeçar nga Kumanova.
Në aksidentin me lëndime të rënda ka përfunduar 49-vjeçari, dhe dy persona tjerë që kanë qenë me të në makinë.
Është kryer hetim në vend ngjarje nga ana e SPB Kumanovë dhe po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button