fbpx

Pjesëmarrje e vogël në koncertin e Cecës (FOT+VIDEO)

Në koncertin e sotëm të këngëtares serbe Svetlana Raznatoviq e njohur në publik si Ceca, i cili u mbajt në veri të Mitrovicës, kanë marrë pjesë rreth dy mijë vetë,  njofton Kallxo.com.

Njoftohet se koncerti ka përfunduar dhe se nuk ka pasur asnjë incident.

Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq – Ceca, performoi sot në veri të Mitrovicës në kuadër të protestave të banorëve lokal serb, të cilët janë duke protestuar kundër vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës për vendosjen e taksës prej 100 % për mallrat nga Serbia dhe Bosnje Hercegovina.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button