fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha dielli. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë në drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri 1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 7 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button