fbpx

Destinacionet perfekte për pushimet e dimrit për të gjithë adhuruesit e dëborës

Dimri tashmë ka mbërritur dhe bashkë me të edhe dëbora kështu që nxirrni pulovrat tuaja më të rehatshme dhe planifikoni pushimet dimërore. Për këtë ju ndihmpojmë ne duke ju dhënë disa pista të vogla mbi destinacionet më të bukura turistike për pushimet dimërore ku padyshim do të kënaqeni pamasë, shkruan Bordo.al. 

STEAMBOAT SPRINGS, KOLORADO

BERGEN, NORVEGJI
LIQENI TAHOE, KALIFORNI
BANFF, KANADA
SAARISELKA, FINLAND
KEBEC, KANADA
MYNIH, GJERMANI
ALPET ITALIANE
PRAGE, REPUBLIKA ÇEKE
SALZBURG, AUSTRI
BAVARIA, GJERMANI
ASPEN, KOLORADO
ALPET FRANCEZE
FAIRBANKS, ALASKA
KIRUNA, SUEDI
REYKJAVIK, ISLAND

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button