fbpx

Gjorçev: Shqiptarët çdo ditë e më shumë të dëshpëruar nga Qeveria Zaev

Pas incidentit të armatosur i cili ka ndodhur natën e kaluar në qytetin e Tetovës, ka reaguar edhe deputeti i VMRO-DPMNE-së Vlladimir Gjorçev, në një postim në rrjetin social Facebook, përcjell Alsat M. 

Ai në postimin e tij shkroi se shqiptarët nuk fituan asgjë përveç pikëllimit.

NUK KA siguri, por ka gjuajtje,

NUK KA ekonomi, por krim,

NUK KA shpresë, por shpërngulje.

Shqiptarët çdo itë po dëshpërohen nga Qeveria e Zaevit, njejtë sikur edhe Maqedonasit.

DORËHEQJE!, ka shtuar për në fund deputeti i VMRO-DPMNE-së Vladimir Gjorçev.

Ja dhe postimi origjinal në rrejtin social Facebook:

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button