fbpx

Aksident trafiku në Shkup, të lënduar katër persona (FOTO)

Gjatë mëngjesit të ditës së sotme, një aksident trafiku ka ndodhur në Shkup, afër objektit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë (ASHAM), si pasojë janë lënduar katër individë, njofton Portalb.mk.

Aksidenti ka ardhur pas ndeshjes së dy veturave, kurse personat tashmë janë hospitalizuar.

Foto: Maksfax

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button