fbpx

U nda nga Bruna Marquezine, por Neymar e ka gjetur “ngushëllimin” (FOTO)

Pas ndarjes me të fejuarën historike, Bruna Marquezine në muajin tetor, Neymar Junior mësohet se nuk ka humbur shumë kojë për të gjetur partneren e re, përcjell Supersport.al.

Bëhet fjalë për të një tjetër bukuroshe ku ai mund të gjej ngushëllim. Quhet Giovanna Lancellotti dhe është një aktore e re braziliane. Të dy ndodhen në Londër dhe kanë bërë shaka me njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe sikurse kanë zbuluar “paparacët”, lidhja mes tyre është shumë me tepër se miqësore.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button