fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Në malet e pjesës perëndimore të vendit do ketë reshje të botës.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen nga minus katër celsius deri pesë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të lëviz nga zero deri më dhjetë gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button