fbpx

Flet Macron, mbreti i Marokut bën “një sy gjumë”, shihni reagimin e Donald Trump (Video)

Ndërsa udhëheqësit botërorë shënuan përvjetorin e njëqindtë të fundit të Luftës së Parë Botërore, në disa raste, fokusi vihej jo në ngjarjen kryesore, por në detajet e saj.

Një i tillë, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, është kapur kur mbreti i Marokut, Mohammed VI, u filmua, i ulur pranë Melania Trump, gjatë ceremonisë, duke “bërë një sy gjumë”.

Dhe një veprim i tij, ndonëse është injoruar nga Zonja e Parë, ka rënë në sy të presidentit amerikan, Donald Trump.

Një moment i tillë thuhet të jetë kapur derisa presidenti francez, Emmanuel Macron ishte duke mbajtur fjalimin në Paris.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button