fbpx

Vesa Luma lë Zelandën dhe kthehet në Kosovë si moderatore!

Ndērkohë që menduam se Vesa Luma sëbashku me bashkëshortin Big Basta dhe djalin u shpërngulën për të jetuar përfundimisht në Zelandën e Re, këngëtarja për habinë e të gjithëve është kthyer në Kosovë e madje ka filluat punë si moderatore radiofonike, shkruan Bordo.al.

“Glam Radio” në Prishtinë bën me dije nëpërmjet një postimi në instagram ku njofton se Vesën do të kemi mundësi ta dëgjojmë nëpērmjet frekuencave të radios, çdo të shtunë e të diel nga ora 12:00 deri në orën 13:00 me programin e saj. Kjo na bën të kuptojmē që rikthimi i yllit “Jemi dhe s’jemi” në Shqipëri nuk do të jetë për një kohë të shkurtër.

Më herët pak ditë më parë këngëtarja postoi në instagram momentin e dërgimit të djalit Lian në kopēsht në Prishtinë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button