fbpx

Heidi Klum mbretëreshë e Halloween (FOTO)

Tashmë duket se është pranuar nga të gjithë që askush nuk e merr Halloween më seriozisht se Heidi Klum, për sa i përket kostumeve, shkruan Kultplus.

U bënë shumë vite tashmë që ajo i lë të gjithë gojëhapur me kostumet e sofistikuara, aq sa ka marrë titullin mbretëresha e Halloweenit.

Modelja gjermane, nënë e katër fëmijëve, e organizoi festën e parë të Halloween në vitin 2000, dhe çdo vit ka qenë më ekstravagant se tjetri, transmeotn tch.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button