fbpx

Autobusi ra në lumë për shkak të zënkës mes shoferit dhe pasagjerit (VIDEO)

Pamjet e kamerave të sigurisë nga një autobus që u përplas e më pas ra në një lumë në Kinë, tregon se shoferi ishte duke u zënë më një pasagjer, disa moment përpara aksidentit.

Autobusi ra nga një urë 50 metra mbi nivelin e lumit Jangce në qytetin Chongqing të Kinës të dielën, por pamjet janë publikuar sot, transmeton TCH.

Të paktën 13 persona humbën jetën dhe dy të tjerë rezultojnë të zhdukur.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button