fbpx

Tetovë, uji bllokoi rrugën në nënkalimin hekurudhor, Zjarrfikësit e vunë situatën nën kontroll (VIDEO)

Në rrugën 28 nëntori apo e njohur si lagjja “Dardania”, në nënkalimin hekurudhor, uji i cili shfrytëzohet për vaditjen e tokës së Pollogut, ka dalë shtrati dhe e ka bllokuar nënkalimin hekurudhor, njofton Portalb.mk.

Ekipi i Zjarrfikësve dolën në terren dhe situata është nën kontroll.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button