fbpx

Blogeri i njohur zbulon shqiptarin që po çudit botën (VIDEO)

Blogeri i njohur Nuseir Yassin gjendet prej disa ditësh në Shqipëri dhe është duke bërë video interesante nga Shqipëria.

Sëfundmi ai ka shkuar në Alpe dhe ka zbuluar një të moshuar që nxjerr muzikë nga gjethet e pemëve.

Duket e çuditshme, por personazhi i tij mund të bëjë këngë të Michale Jackson.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button