fbpx

Daniela si e ëma, vajza e Luis Figos nis karrierën si modele

Babai futbollist dhe nëna modele. 18-vjeçarja Daniela Figo, vajza e ish-futbollistit të Barcelonë dhe Realit të Madridit, Luis Figo, në gjurmët e të emës, ish-modeles nga Suedia, Helin Svedin, njofton Supersport.al.

Është një bukuri natyrale, që prej pak kohësh në nisur karrierën si modele profesioniste, duke pozuar për “Fashion”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button