fbpx

“Open Air Cinema” sot do të shfaqet në Gostivar (FOTO)

Ekipi i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Tetovë “Oda”, në kuadër të javës së kulturës së Gostivarit, sot, më datë 27 tetor, me fillim prej ora 19:00, do ta realizojë aktivitetin kulturor “Open Air Cinema” (kinema në qiell të hapur), njofton Portalb.mk.

Siç njoftojnë organizatorët, filmat do të jenë të kategorisë “Sine Panorama”, dhe do të shfaqen përballë Qendrës Kulturore në Gostivar.

Ajo që është më e veçanta, se artdashësit do t’i ndjekin filmat nga veturat e tyre.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button