fbpx

“Urime shpirti jem”, kënga e re e Sabri Fejzullahut

“Urime shpirti jem” titullohet kënga më e re e Sabri Fejzullahut.

Këngëtari i njohur ka bashkëpunuar me Kreshnik Avdiun për tekstin dhe muzikën, ndërsa me Ardian Kastratin për orkestrimin, përcjell Koha.net. 

Videoklipi është realizuar nga “M Production”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button