fbpx

Si ka ndryshuar stili i Melania Trump pasi u bë Zonjë e parë e Amerikës (FOTO)

Melania Trump i është nënshtruar një ndryshimi drastik që kur i shoqi vendosi të kandidonte për presidencën amerikane. Në veshjet e saj nuk gjen më temina, gëzofe, fustane të cara në anë apo me dekolte të thellë: sot ish modelja e lindur në Slloveni preferon një garderobë shumë më konservatore dhe më elegante, shkruan Bordo.al. 

Në listën e stilistëve të preferuar gjejmë Ralph Lauren, Dolce&Gabbana, Roksana Ilincic dhe Michael Kors. Glamuri mbizotëron sërish por është më i kuruar dhe i kujdesshëm, e këtë fotot e mëposhtme, e tregojnë qartë.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button