fbpx

Yllka Kuqi sjell këngën “Athu” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Athu”.

Për projektin e saj të ri ajo ka bashkëpunuar me Irkenc Hykën dhe Endrit Mumajesin për tekstin dhe muzikën, përcjell Koha.net. 

Videoklipin e ka realizuar “Imagine Films”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button