fbpx

Samanta dhe Fifi, bashkë në “Kënga Magjike”

Ka vetëm dy ditë që u lancua në “Kënga Magjike” dhe kënga “Qaj” e kënduar nga Ardit Çuni dhe Daniela Toçi ka rrëmbyer zemrat e publikut, por edhe të vetë kolegëve këngëtarë, shkruan Bordo.al. Por e dini se cilët  e kanë “gatuar” këtë krijim kaq të bukur, që me siguri do ta rrëmbejë një çmim në këtë garë?

 

Samanta Karavella dhe Fifi janë bërë bashkë dhe kanë krijuar “Qaj”. Karavella ka realizuar muzikën e këngës (zbuluam edhe një supertalent të saj me këtë rast), ndërda Fifi e njohur për tekstet e bukura që shkruan e ka ‘qarë’ edhe këtë tekst.

Nuk e dimë nëse do të konkurojnë edhe vetë dy këngëtaret por me këtë krijim ato kanë bërë një punë të përkryer!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button