fbpx

Vetëvendosje kërkon Vetting

Lëvizja Vetëvendosje po kërkon Vetting për organet e sigurisë dhe drejtësisë.

Këtë kërkesë deputeti Rexhep Selimi e argumenton me rastin e kapjes me armë e narkotik, të birin e shefit të AKI-së, Shpend Maxhuni, transmeton Klan Kosova.

Ai akuzoi policinë se po bënë përpjekje për ta fshehur krimin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button