fbpx

“Merri krejt” kënga më e re nga Kida (VIDEO)

Anëtarja e labelit OnRecords, Kida ka publikuar këngën e saj më të re “Merri krejt”.

Kënga është punuar nga producentët ZzapnChriss, transmeton Koha.net. Teksti është shkruar nga Zzap dhe Fuego.

Kurse për videoklipin është përkujdesur FilmNation.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button