fbpx

Majk dhe Yll Limani publikojnë hitin “Krejt t’i fala” (VIDEO)

“Krejt t’i fala” titullohet kënga që ka bashkuar dy prej emrave më të njohur në estradën shqiptare, Majkin dhe Yll Limanin.

Dyshja ka bashkëpunuar me Diverse Music dhe Cricketin për këngën e re, përcjell Koha.net. 

Tekstin e kanë shkruar vetë këngëtarët.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button