Eurodeputetët u ngritën në këmbë dhe e duatrokitën fjalimin e Zaevit në Parlamentin Evropian (FOTO+VIDEO)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *