fbpx

Adelina Tahiri, mahnit me trupin pak javë pas lindjes

Stereotipet po sfidohen gjithmonë e më shumë në ditët tona! Nënat e reja, me peshën e shtatzanisë që i ndryshon fizikun për muaj, në mos vite të tëra, dalëngadalë po i lënë vendin atyre që luftojnë fort dhe e rimarrin formën e vjetër shumë shpejt, shkruan Bordo.al. Megjithatë, Adelina Tahiri na befasoi krejtësisht, sepse në fotot e fundit që ka postuar, duket shumë mirë, edhe pse nuk ka vecse pak javë që ka sjellë në jetën djalin e saj të parë, Jon!

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close