fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet që moti të jetë stabil, ndërsa të dielën do të fryjë erë e përforcuar veriore.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button