fbpx

Pozon për “Playboy” për të gjashtën herë

Ajo thotë se fotografitë e saja për “Playboy” janë “elegante dhe të sofistikuara” dhe i krahasoi me foto-sesionin të cilën mund ta gjeni në revistën e njohur për mode “W”. Në kënaqësi të popullatës mashkullore, fotot e para të Jenny McCarthy për revistën e populluar për meshkujt u publikuan.

Modelja e bukur 39-vjeçe e prezanton stilin e “Hollywoodit të vjetër” përderisa pozonte në këtë fotografi e cila për fat të keq është censuruar nga “Mailonline”. 

Jenny McCarthy është ish e dashura e aktorit të njohur Jim Carrey. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button