fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe i freskët. Në pjesën më të madhe të vendit do të ketë reshje të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 15 deri 22, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 21 deri 27 gradë celcius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shtiu, ndërsa stabilizim pritet prej të mërkurën.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button