fbpx

Prishtinë, borxhlinjtë rrahen mes vete

Dy persona janë arrestuar pasi janë rrahur në mes vehte në një konflikt rreth një borxhi. Policia ka sqaruar se arrestimi është kryer në rrugën “Lekë Dukagjini” ndërsa motivi i ngjarjes ishte një mosmarrveshje borxhi, transmeton Lajmi.net.

“Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”thuhet në njoftimin e policisë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button