fbpx

Adelina Tahiri organizon ‘Baby Shower’, ja si do të quhet djali i saj (Foto)

Adelina Tahiri pritet shumë shpejtë ta sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Këngëtarja shqiptare sonte është duke mbajtur ‘Baby Shower’ një festë kjo luksoze me miqtë dhe familjarët e saj.

Në një fotografi, ajo shfaqet elegante në të bardha, teksa vëheret edhe një emër ‘Jon ‘ që tregon se kështu ajo dhe bashkëshorti i saj do ta pagëzojnë djalin e tyre.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close